Hakkımızda

10 yıldan fazla temizlik deneyimi

M+ Plus Temizlik & Danışmanlık Şirketi hizmeti, ticari, kurumsal, endüstriyel ve konut müşterilerine kapsamlı, yüksek kaliteli, güvenilir temizlik çözümleri sağlayan tam entegre bir temizlik hizmetleri şirketidir.

Özenli yönetimimiz ve iş ahlakımız, M+ Plus Temizlik & Danışmanlık Şirketi hizmet iş felsefesinin merkezinde yer alır ve tutarlı, kaliteli temizlik hizmetleri sunmada kritik öneme sahiptir. Direktörümüzle doğrudan erişim ve etkileşim yoluyla yönetimimizi müşteriye karşı hesap verebilir kılmaktan gurur duyuyoruz.

Misyonumuz

Müşterilerimize güvenilir, kaliteli, uygun maliyetli temizlik çözümleri sunan temizlik hizmetlerinin sağlanmasında ulusal pazar lideri olmayı hedefler.

Vizyonumuz

Marmara Bölgesi ve çevresinde 70’den fazla temizlik personelimiz aynı ortak değerlere ve ilkelere bağlıdır.

Kaliteli ve uygun fiyatlı bir firma mı arıyorsunuz?

Bize Ulşaın

Değerlerimiz

  • Müşteri odaklılık: Müşterilerimize kendimize hizmet ediyormuş gibi hizmet ediyoruz. Geri bildirimlerine değer veriyoruz ve işimizi geliştirmek için kullanıyoruz.
  • Çevre Dostu Odaklı: Harika sonuçlar veren en iyi ve en doğal temizlik ürünlerini özenle seçiyoruz.
  • Mükemmellik ve Yenilikçilik: Yüksek hizmet standardını sağlamak için personelimize eğitimler veriyoruz. Çevre dostu ürün ve teknolojilerdeki en son yenilikleri takip ederek müşterilerimizin evlerine en iyiyi getirmemizi sağlıyoruz.
  • Genişleme / Büyüme: toplum içinde kendimizi tanıtırız; sürekli genişlerken uzun vadeli ilişkiler kuruyoruz. Bu nedenle, her zaman daha fazla insanı bizim için çalışması için getiriyoruz.